❗️ Ёдингизда бўлса, ҳужжат топширган номзодларнинг тўлиқ таркиби йиғилмагани (байрам тадбирлари туфайли аксарият номзодлар айтилган муддатга етиб кела олмагани ва бир иш ўрнига 3 нафардан кам номзод бўлгани) туфайли бошқа кунга қолдирилган эди.
2025 йил 13 март (пайшанба) куни соат 15:30да «Ўзбекистон МЭТ» АЖ Ходимлар билан ишлаш, кадрларни тайёрлаш ва қайта тайёрлаш бошқармаси (Комиссия) қуйидаги бўш иш ўринларига ҳужжат топширган номзодлар билан суҳбат ўтказади:
▶️ Капитал қурилиш бошқармаси бош мутахассис лавозимига (Мукаммал қурилиш бўйича техник назорати бўйича мутахассиси);
▶️ Осиё тараққиёт банки лойиҳаларини амалга ошириш гуруҳига Гендер тенглиги масалалари бўйича мутахассис;
‼️ Суҳбатда иштирок этмоқчи бўлган номзодлардан резюме қабул қилиш жараёни (бўш иш ўринларига эълонлар анча олдин берилгани инобатга олиниб) бугун, 2025 йил 12 март куни соат 15:00 да тўхтатилади.
Мурожаат учун: 71-236-6615.
⇒ Эслатиб ўтамиз, ишга қабул қилиш жараёни очиқлик ва шаффофлик тамойилига асосан ўтиши учун ҳар бир суҳбат жараёни видеотасмага туширилади, фотолавҳалар эълон қилинади ва архивлаштирилади, шу билан бирга, савол-жавоб жараёни Ходимлар билан ишлаш, кадрларни тайёрлаш ва қайта тайёрлаш бошқармаси томонидан баёнлаштирилади.