⇒  2024 йил 1 декабрь ҳолатига жами 25 та бўш иш ўринлари мавжуд:
5.  Ижро интизоми назорати бўлими 2-тоифали мутахассиси – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
6. Ситуацион таҳлил бошқармаси бош мутахассиси  – 2 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
8. Ишларни юритиш ва хўжалик бошқармаси офис менеджери – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
9. “Осиё тараққиёт банки” лойиҳаларни амалга ошириш гурухи техника хавфсизлиги ва меҳнат муҳофазаси бўйича мутахассис – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
10. “Европа тикланиш ва тараққиёт” банки лойиҳаларни амалга ошириш гуруҳи раҳбари – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
11. Рақамлаштириш бошқармаси бошлиғи 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
12. Саноатда кооперация алоқаларини кенгайтириш ва маҳаллийлаштириш бўлими бош мутахассис – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
13. Инвестицион лойиҳаларни амалга ошириш бўлими мутахассиси1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
14.  Мувофиқлик тизими (комплаенс) хизмати бош мутахассиси - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
15. Электр энергиясини технологик сарфларини ҳамда энергия оқимларини таҳлил қилиш бўлими муҳандиси – 2 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
16. Электр тармоқларини инновацион ривожлантириш бошқармаси
электр станцияларини тизимга улаш шўбаси бош мутахассиси - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;

⇒ На 1 декабря 2024 года имеется 25 вакансий:
5. Специалист 2 категории отдела контроля исполнительской дисциплины – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
8. Офис-менеджер управления делопроизводства и хозяйственной части – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
9. Группа реализации проектов” Азиатского банка развития " специалист по технике безопасности и охране труда – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
10. Руководитель отдела по реализации проектов «Европейского банка реконструкции и развития» – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
12. Главный специалист отдела расширения и локализации кооперационных связей в промышленности – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
13. Специалист отдела реализации инвестиционных проектов – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
14. Ведущий специалист службы комплаенс-системы (комплаенс) – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
15. Инженер отдела анализа технологических потерь электроэнергии и  энергопотоков – 2 вакансии - высшее образование и опыт работы.