⇒  2024 йил 1 июль ҳолатига жами 19 та бўш иш ўринлари мавжуд:
6. Электр тармоқларини эксплуатация, уланиш ва қабул қилиш бошқармаси Электр тармоқларига уланиш шўбаси бошлиғи – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
7. “Осиё тараққиёт банки” лойиҳаларни амалга ошириш гурухи 1-тоифали молиявий ишлар бўйича иқтисодчи – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
8. “Жаҳон банки” лойиҳаларни амалга ошириш гуруҳи таржимони – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
9. Рақамлаштириш бошқармаси бошлиғи 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
10. Инвестицион лойиҳаларни амалга ошириш бўлими мутахассиси2 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
11.  Мувофиқлик тизими (комплаенс) хизмати бошлиғи - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;

⇒ На 1 июля 2024 года имеется 19 вакансий:
7. Группа реализации проектов Азиатского банка развития " экономист по финансовым вопросам 1-й категории – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
8. Переводчик группы реализации проектов «Всемирного Банка» – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
10. Специалист отдела реализации инвестиционных проектов – 2 вакансии - высшее образование и опыт работы;
11. Руководитель службы комплаенс-системы (комплаенс) – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы.