Кредит рақами ва номи:
Осиё тараққиёт банкининг лойиҳаларни амалга ошириш гуруҳини таркибий ўзгартириш ва салоҳиятини ошириш бўйича хизматлар кўрсатиш
Таклифларни топширишнинг охирги муддати:
2024 йил 11 август, соат 15:00
Шартнома сони №
CS-04/01
1.   Ўзбекистон Республикаси Осиё тараққиёт банкидан (ОТБ) “Магистрал электр тармоқларини модернизация ва реконструкция қилиш” лойиҳаси харажатларини қоплаш учун маблағ қабул қилди. Ушбу маблағнинг бир қисми юқорида кўрсатилган шартнома бўйича тўловларни амалга ошириш учун ишлатилади. Тендерда ОТБ ваколатига эга давлатларнинг иштирокчилари қатнашиши мумкин.
2.   “Ўзбекистон миллий электр тармоқлари” акциядорлик жамияти (Буюртмачи) тегишли тендер иштирокчиларини “Осиё тараққиёт банки” лойиҳаларини амалга ошириш гуруҳининг таркибий ўзгартириш ва салоҳиятини ошириш бўйича хизматлар кўрсатиш бўйича батафсил ва кўрсатилган тендерда иштирок этишни таклиф қилади. Техник таклифда.
3.   Консультант ОТБнинг консультантлар фойдаланиш бўйича йўриқномасига (2017) мувофиқ, Сифат ва нархга асосланган танлаш (ҚСБС) усули (90:10) асосида олинади. Қўшимча маълумот олиш ва тендер ҳужжатлари билан танишиш учун иштирокчилар қуйидаги манзилга мурожаат қилишлари керак:

Номер и название займа: 4326-UZB/ Модернизация и реконструкция  магистральных электрических сетей
Оказание услуг по реструктуризации и повышения потенциала группы реализации проектов «Азиатского банка развития»
11 августа 2024 года
CS-04/01
2.        Акционерное общество (АО) "Национальные электрические сети Узбекистана" (Заказчик) приглашает к участию в тендере от соответствующих участников торгов на оказание услуг по реструктуризации и повышения потенциала группы реализации проектов «Азиатского банка развития «как подробно описано и указано в Техническом предложении.
3.        Наем консультанта будет осуществляться в   соответствии с Руководством АБР по использованию консультантов (2017), с использованием метода отбора на основе качества и затрат (QCBS) (90:10). Для получения дополнительной информации и ознакомления с тендерной документацией участники торгов должны обращаться: